Szczegółowe dane
Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2020
Długość nagrania: 6 godz. 56 min
Licencja typu: plik
ISBN: 978-83-7767-275-4
Autor:
Dominika Dudek, Maria Mazurek
Lektor: Daria BrudniasKatarzyna Kukuła

 


 

Dominika Dudek, Maria Mazurek

Nie tylko mózg

Opowieść psychiatry o ludzkim umyśle

audiobook

Kup w e-sklepie WAM

Darmowa dostawa od 99 zł
na terenie Polski

 

Co kryje się w naszej głowie?

Profesor Dominika Dudek łamie panujące tabu – nie obawia się wskazać różnic między umysłami kobiety i mężczyzny, a także spojrzeć na chorobę jako na źródło inspiracji. Odkrywa tajniki pracy lekarza psychiatry, opowiadając o zdumiewających historiach z życia swoich pacjentów. Korzysta z najnowszych odkryć w dziedzinie psychiatrii i przedstawia fakty, które pomagają zrozumieć najbardziej skomplikowaną istotę we wszechświecie – człowieka. O mózgu i umyśle mówi w sposób prosty i pasjonujący.

My, czytelnicy, zrozumiemy, że lęk i niechęć do osób chorych psychicznie ma swoje korzenie w bezzasadnych uprzedzeniach. Zdobędziemy informacje o związkach między biologią a psychologią, ale przede wszystkim o ludziach, którzy nas otaczają, i… o nas samych.

Pogadaj ze swoim mózgiem, a poznasz samego siebie. Fascynujące rozmowy o naszych emocjach, uczuciach, depresjach, o przemijaniu i miłości. 
Ewa Lipska

 

Psychiatria jest dziedziną fascynującą dla tych, którzy chcą zrozumieć tajemnicę związku między mózgiem a umysłem, tajemnicę życia, tajemnicę zła w człowieku. Ta książka jest niezwykle cennym zaproszeniem do namysłu nad tymi pytaniami. 
prof. Bogdan de Barbaro

Polecane dla Ciebie

Zapisz się do naszego newslettera!