Szczegółowe dane

Wydanie: drugie
Rok wydania: 2023
Oprawa: miękka
Liczba stron: 240
Wymiary: 142×202 mm
Waga: 0.26 kg
ISBN: 978-83-277-3138-8

Mary E. Siegel
Paul J. Donoghue

Sztuka słuchania

Jak słuchać i budować udane relacje

książka

Kup w e-sklepie WAM
Darmowa dostawa od 99 zł w Polsce

Czy jesteś dobrym sluchaczem?

Czy naprawdę wiesz, o czym mówią ludzie wokół ciebie?

Żony i mężowie, dzieci i rodzice, pracownicy i szefowie twierdzą, że nie są słuchani. Pewnie mają rację, a w dodatku sami nie potrafią tego robić.

Autorzy, Paul J. Donoghue oraz Mary E. Siegel, pytają, jak to się dzieje, że ludzie mają trudności ze słuchaniem, które jest przecież niezbędną częścią naszego życia. W odpowiedzi zostawiają nam poradnik pełen historii i przykładów, pokazujący, jak poznać i opanować SZTUKĘ SŁUCHANIA. Ten przewodnik zaprowadzi cię do wzajemnego zrozu­mienia, łagodzenia konfliktów, wprowadzania dobrych zmian, wspiera­nia bez zbędnych porad, by doświadczać tego, co daje nam większe szczęście – lepszych relacji!

To wartościowa mapa lepszego słuchania. Stanowi prosty, prowadzący nas krok po kroku poradnik, jak rozwijać tak trudną sztukę.
Joan Lunden
Autorka i była współprowadząca program Good Morning America

Po książkę powinni sięgnąć wszyscy ci, którzy chcą uważniej słuchać. To podstawowy poradnik o słuchaniu, rozumieniu i byciu rozumianym. Przypomina, że dobra komunikacja stanowi istotę udanych związków. To lektura obowiązkowa!
James O’Donnel
Dyrektor Zarządzający, Szef U.S. Equities, Citigroup

Paul J. Donghue, Mary E. Siegel – psychologowie prowadzący prywatną praktykę, napisali ponad 50 artykułów poświęconych proble­mom z chorobami przewlekłymi, umiejętnościami komuni­kacyjnymi oraz dynamiką rodziny.

Polecane dla Ciebie

Zapisz się do naszego newslettera!