Zapisz się do newslettera


Dołącz do newslettera MANDO. Będziesz otrzymywać informacje o nowych książkach, spotkaniach z autorami, wydarzeniach MANDO.

Aktualności & wydarzenia

Życie bloku w mieście słowa

28 sierpnia, w ramach festiwalu Miasto Słowa, który towarzyszy tegorocznej Nagrodzie Literackiej Gdynia 2018, odbyło się spotkanie "Życie bloku w Mieście Słowa". W rozmowie o życiu w blokach wzięli udział: Beata Chomątowska, Salcia Hałas, Monika Milewska, autorka książki "Latawiec z betonu" i prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. Spotkanie poprowadziły Ewa Stanek i Monika Ochędowska.

Premiera książek o Małej Lamie

23 maja w ręce najmłodszych czytelników trafiły książeczki o sympatycznej lamie i jej przygodach...

Recenzja książki „Ogródek na twoim oknie”

Portal parentingowy Qlturka.pl przyjrzał się książeczce „Ogródek na twoim oknie”, dzięki której kilkuletnie dziecko może pobawić się w ogrodnika. Wykorzystując choćby pestki owoców, które zwykle wyrzucamy do śmieci, dzieci mogą doświadczać niesamowitych odkryć - z maleńkiego ziarenka wyrasta okazała roślina.

Recenzja książki „Przed egzekucją”

Wielki Buk, blog o literaturze i książkach, zamieścił recenzję książki Przed egzekucją.

"Krew cywilizacji". Wywiad z Andrzejem Krajewskim

Jak ropa naftowa zmieniła świat i ludzkość? W wywiadzie prasowym Andrzej Krajewski, autor książki "Krew cywilizacji. Biografia ropy naftowej" przedstawia najważniejsze historycznie momenty, w których ropa istotnie zmieniła sposób funkcjonowania człowieka.

Onet.pl o książce Polskie Archiwum X

"Polskie Archiwum X. Nie ma zbrodni bez kary" to wstrząsająca prawda o zbrodniach, które miały zostać zapomniane na zawsze...

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl